در صورتی که دعوت شما موفق بوده و 500 تومان اعتبار هدیه را دریافت نمودی اید، حدود 20 دقیقه بعد قسمت دعوت از دوستان برایتان فعال خواهد شد.
اما اگر 500 تومان اعتبار هدیه را دریافت نکرده اید، دلیلش این است که شما اپ را بدون اینکه از طرف کسی معرفی شده باشید، نصب نموده اید.
جهت فعال شدن بخش دعوت از دوستان به قسمت ثبت نام مراجعه کرده و فرم ثبت نام را تکمیل نمائید و بعد از دریافت پیامک معرفی، برنامه ای شارژ را حذف کرده و مجددا نصب نمایید.

دعوت موفق به دعوتی اطلاق می شود که شخص دعوت شده در مدت 72 ساعت پس از معرفی شدن، اپ را نصب نماید و نوار کنار شماره این فرد در لیست دعوت به رنگ سبز درآید.
نکته :
شما تنها باید یک اپلیکیشن بر روی گوشی هوشمند خود نصب نمایید و اگر گوشی شما دو سیمکارته می باشد، تنها باید با یک سیم کارت اقدام به ثبت نام و نصب اپ نمایید در غیر این صورت دعوت های شما غیره واقعی تلقی شده و جریمه خواهید شد و در صورت تکرار، حساب کاربری شما حذف می شود.

اگر شما پس از اینکه شخصی را به ای شارژ دعوت کرده اید و ایشان اپ را نصب نموده است ، شما و ایشان هیچکدام 500 تومان پاداش را دریافت نکرده اید دلیلش این است که، گوشی شخص دعوت شده دو سیمکارته بوده و شما یکی از سیمکارت های ایشان را دعوت کرده اید و شخص مذکور اپ را با سیم کارت دیگر خود ثبت نام کرده است.
2 روش جهت رفع این موضوع وجود دارد
1. سیم کارت دیگر شخص را نیز معرفی کنید و از ایشان بخواهید اپ را پاک کرده و مجددا نصب نماید.
2. می توانید از ایشان بخواهید اپ را پاک کرده و در زمان ثبت نام، به صورت ثبت نام پیامکی اقدام به نصب مجدد نماید.

مشتری فعال به شخصی گفته میشود که در مدت 72 ساعت پس از نصب برنامه مجموع تراکنش های (شارژ، بسته اینترنت، پرداخت قبض و … ) انجام شده توسط ایشان 5000 تومان یا بیشتر باشد.

شرایط تبدیل اعتبار به پول نقد :
مجموع اعتبار فرد در زمان ارائه درخواست واریز باید به شرح زیر باشد:
1. درخواست واریز اول : اعتبار فرد باید بیشتر از 200 هزار تومان باشد.
2. درخواست واریز دوم : اعتبار فرد باید بیشتر از 500 هزار تومان باشد.
3. درخواست واریز سوم به بعد : اعتبار فرد باید بیشتر از یک میلیون تومان باشد.

در محاسبه میزان اعتبار فقط اعتبار های هدیه در نظر گرفته می شود و واریز هایی که شخص خود مستقیما از درگاه بانکی انجام داده است و به وسیله آن اعتبار خود را شارژ کرده است ، محاسبه نمی شود.

بر روی لینک کلیک کرده و فرم مربوطه را پر نمائید، سپس عدد 1 را از همان سیمکارتی که میخواهید اعتبارش را انتقال دهید به شماره 021897111 ارسال کنید تا فرآیند درخواست شما تکمیل گردد.

درخواست ها از یکم تا دهم هر ماه باید ارسال شود و واریزی ها از دهم تا بیستم هر ماه انجام می شود.
فرد می تواند درخواست کند که تمام اعتبار یا بخشی از آن برایش واریز گردد.

محدودیتی در تعداد دفعات ارسال درخواست برداشت وجود ندارد و فرد رد صورت داشتن شرایط بالا می تواند هر ماه درخواست برداشت اعتبار نماید.

نکته :
عزیزان در هر زمان که اراده نمایند می توانند از اعتبار خود برای خرید شارژ، بسته اینترنت و … برای خود و با دیگران استفاده نمایند.